Схоже, при бажанні китайці можуть вільно «завітати» в РФ.

Росія проводить планову ротацію своїх військ в Україні. Після переговорів у Мінську російська сторона почала “відведення” деяких військових підрозділів з Ростовської області, але це всього лише планова ротація, яка передбачає заміну підрозділів Центрального та Східного військових округів, які перезимували в ростовських полях і на Донбасі, на свіжі сили Південного (можливо й інших) округу . Про це пише блогер Іраклій Комахідзе в матеріалі на сайті Informnapalm, повідомляють «Война в Украине» з посиланням на Патріоти України.

“За нашими спостереженнями, в угрупованні російських військ, розгорнутому в прикордонних з Україною районах Ростовської області, розпочато процес ротації. Спостерігається відправка до місць дислокації деяких підрозділів (батальйонно-тактичних груп) зі Східного та Центрального військового округу, які в Ростовську область були перекинуті пізньої осені 2014 року.
Зокрема, зафіксовано відведення (поки що часткове) наступних частин:

– 5-ї окремої танкової бригади (в / ч 46108, місце дислокації – Бурятія, м Улан-Уде, ст. Дивізіонна);

– 28-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 61423, місце дислокації Єкатеринбург);

– 74-ї мотострілецької бригади (в / ч 21005, місце дислокації Юрга, Кемеровська область).

a0ad25b321760943b0c8f81841b

У даному контексті представляємо інформацію, що відображає процес перекидання російських підрозділів Східного округу в період осінь-зима 2014 року. Вдалося встановити, що з усього Далекого Сходу, в тому числі з військових частин т.зв. військ стримування розгорнутих на ділянці кордону з Китаєм, були зняті деякі сили і засоби, з метою їх подальшого перекидання до українського кордону. Більшість російської техніки і озброєння проходило через залізничну станцію Онохой

Транссибірською магістраллю Згурівського району Бурятії, де був організований штаб і формувальний пункт, куди прибували і переформовувалися ешелони з озброєнням, технікою та особовим складом, з подальшою їх відправкою на південний захід Росії” , – повідомляє блогер.

“Паралельно з процесом відводу, спостерігається прибуття в Ростовську область нових підрозділів (БТГр) Південного військового округу. Зокрема, виявлено свіжі підрозділ зі складу:

– 7-й військової бази (в / ч 09332, місце дислокації Абхазія Гудаута);

– 33-ї окремої мотострілкової бригади гірської (в / ч 22179, місце дислокації – м Майкоп, Адигея).

Трохи раніше було зафіксоване перекидання підрозділів 34-ї окремої мотострілкової бригади гірської (в / ч 01485, місце дислокації – ст. Зеленчукская, Карачаєво-Черкесія).

У цьому ж районі спостерігається присутність підрозділів зі складу 22-ї бригади спецназу ГРУ (в / ч 11659, Степовий, Ростовська область), а так само спецназу Внутрішніх військ МВС РФ в особі 351-ї окремої бригади особливого призначення (в / ч 6775, місце дислокації р Грозний Чечня). Інформація по процесу ротації не полная, підлягає подальшому доповненню “, – відзначає автор матеріалу.

“Разом з цим, концентрація російських військ спостерігається в межують з Луганської та Харківською областями України, Воронезької та Бєлгородської областях Росії, куди перекидаються підрозділи (батальйонно-тактичні групи) Західного військового округу. Виявлено перекидання 9-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 54046 , місце дислокації Нижній Новгород) в район Кантемирівки.

За попередньою інформацією, в Бєлгородську область перекинуто гаубичної підрозділ зі складу 291-ї артилерійської бригади (в / ч 64670, місце дислокації – Інгушетія, станиця Троїцька) Південного військового округу. Дана активність вказує на наміри російської сторони, зібрати нову угруповання військ (на подобі ростовської), яка буде використана для дестабілізації ситуації в Харківській і на північно сході Луганської області “, – підсумував Комахідзе.

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: