[sc:AdsenseAd336 ]

 

Росія готує нову провокацію на Сході України для створення «надійного приводу» для офіційного вводу військ РФ на територію України.
Про це УНІАН повідомили в прес-службі штабу АТО.

«Згідно задуму, представники РФ планують приховано доправити українських полонених (в основному – бійців добровольчих батальйонів) на територію України в автомобілях чергового гуманітарного конвою. Вже на території України на конвой планується здійснення нападу, який, нібито, організували українські «партизани», — розповідають у штабі.

1417075277-4534

У керівництві Росії готують провокацію із 12-м «гумконвоєм»/ УНІАН

 

«Звісно, неіснуючі «партизани» будуть знищені. Втім, біля розстріляного конвою будуть залишені тіла українських полонених зі зброєю, номера якої будуть відповідати військовим частинам України. Це і буде використано як доказ…

Після цього планується широкомасштабна кампанія висвітлення гуманітарної катастрофи на Донбасі у ЗМІ, у тому числі, міжнародних. А «розстріл» російського гуманітарного конвою, нібито здійснений українською стороною, зможе бути використаний для офіційного введення військ РФ під приводом захисту цивільного населення», — говориться у повідомленні.

www.unian.ua

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: