На думку аналітиків, Кремль готується до зустрічі противника, спів мірного з Китаєм чи НАТО.

Росія готується до повномасштабної війни, вважає Швецьке агентство оборонних досліджень. Повідомляє інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на ua1.com.ua

Про це йдеться у швецькій доповіді щодо військових навчань Росії на стратегічному рівні 2009-2017 років, інформує Радіо «Свобода».

Росія готується до війни – швецькі аналітики

Росія готується до війни – швецькі аналітики

 
Експерти відзначають, що 2009 року Росія займалась збройними конфліктами локального характеру, тоді як після 2009 року – регіонального.

За словами аналітиків, за останні 10 років масштаб військових навчань виріс у десятки разів.

На підставі відкритих російських джерел шведи підсумували, що якщо у 2009-2012 роках у військових навчаннях брали участь 10-20 тисяч осіб, то вже 2013-2017 задіяли 90-150 тисяч військових, а в навчання восени 2018-го – понад 300 тисяч.

Однак справа не в кількості, а в маневрах, переконує аналітик Юхан Нюрберг.

«Це дало Росії військові м’язи. Але важливо, що ті навчання були спрямовані і на військовий мозок – командне управління. Всі маневри були націлені на рівень, який міністерство оборони Росії називає «рівнем стратегічних операцій». Це стосується театру воєнних дій, який охоплює кілька частин континенту», – пояснює він.

Упродовж останніх військових навчань були задіяні усі рівні військової техніки, а також армія, флот, повітряні сили та бомбардувальники з високою дальністю польотів.

Росія готується до тривалої і виснажливої війни, йдеться у шведській доповіді.

На думку аналітиків, Кремль готується до зустрічі противника, спів мірного з Китаєм чи НАТО.

Утім в Росії підготовку до війни заперечують.

Головний редактор журналу «Національна боротьба» Ігор Коротченко лише підтвердив проведення навчань.

«До війни із Заходом ми не готуємося. Відпрацьовуються «оборонні сценарії». Інша справа – Росія справді проводить повномасштабні військові навчання. Але це природно, бо загрози ростуть, і ми бачимо, що відбувається у світі…повний хаос. Ростуть загрози з Афганістану, ісламського тероризму».

Згідно зі шведської доповіддю, Росія нарощує і бойову готовність – модернізацію військ. При цьому військові навчання останніх років вимагали взаємодії із цивільною владою, що відображає всебічний підхід до підтримки армії на випадок реальної війни.

Раніше:

РФ недалеко от границы с Украиной развернула 12 «Искандеров», ракеты которых могут переносить ядерные боезаряды – Минобороны

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: