На тілі загиблих морських піхотинців виявлено вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де вони перебували, — ознаки приховання злочину (підпалу та закладки вибухівки)

Вбивство чотирьох військовослужбовців морської піхоти Збройних сил України розслідує військова прокуратура сил АТО. Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб). Про це повідомила спікер генпрокурора Лариса Сарган у Facebook. Повідомляє інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на racurs.ua

«На тілі загиблих виявлено вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де останні перебували, — ознаки приховання злочину (підпалу та закладки вибухівки)», — йдеться у повідомленні.

Вбивство бійців морської піхоти ЗСУ: двоє товаришів по службі зізналися у скоєному

Вбивство бійців морської піхоти ЗСУ: двоє товаришів по службі зізналися у скоєному

 
Після ґрунтовного дослідження одержаних доказів встановлено причетність до вбивства двох співслужбовців загиблих, яких вже затримали.

«Проведено слідчі експерименти, а також допити, під час яких останні надали зізнавальні показання щодо обставин вбивства, скоєного на ґрунті нестатутних відносин проходження військової служби», — зазначила Сарган.

Із затриманими проводяться невідкладні слідчі дії, готується повідомлення про підозру за п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб вчинене за попередньою змовою).

Нагадаємо, раніше сьогодні ЗМІ повідомили, що четверо морських піхотинців дислокувалися у військовій частині А-2802 в колишньому пансіонаті в селі Бердянське Донецької області.

Раніше:

Обсуждал конкретные детали. Порошенко подтвердил разговор с Путиным

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: