Підтримувана Росією війна на cході України є центральною темою порядку денного засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє представництво США при Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Повідомляє інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на ukrainian.voanews.com

«Починається п’ятий календарний рік з часу коли Росія розпочала конфлікт. Хоча у нас є узгоджений шлях до мирного врегулювання у вигляді Мінських домовленостей, прогрес до цієї мети є непевним», — йдеться в заяві представництва США при ОБСЄ.

США: Росія керує силами на Донбасі, але знову переконує ОБСЄ, що в Україні - внутрішній конфлікт

США: Росія керує силами на Донбасі, але знову переконує ОБСЄ, що в Україні — внутрішній конфлікт

 
«Росія все ще відмовляється брати на себе відповідальність за свою роль у конфлікті, незважаючи на численні свідчення того, що вона озброює, навчає, здійснює керівництво та воює спільно з антиурядовими силами на сході України», — заявив тимчасово повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан.

«Коли Москва підписала Мінські домовленості, ми сподівались, що Росія виконає свої зобов’язання і вживатиме кроки, щоб припинити кровопролиття на Донбасі», — наголошує Каміан.

«Після 40-ка поновлень домовленості про припинення вогню, стало очевидно, що Росія може стримувати свої сили за бажанням. Однак, ми знову і знову чуємо її заявки про те, що Україна – на межі громадянської війни, і що це внутрішній конфлікт. Знову ж, підкреслюю: початок мирного врегулювання цього конфлікту є дії Росії з припинення вогню, виведення сил та відведення зброї, забороненої Мінськими домовленостями», — заявив посадовець.

Раніше:

России не стоит ждать смягчения санкций ЕС — Bloomberg

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: