Турецькі військові, які ввечері 20 січня розпочали збройну операцію на півночі Сирії в районі Афрін, завдали ударів по 153 об’єктах, що використовуються курдами, повідомляє агентство Reuters зі Стамбула 21 січня з посиланням на заяву турецької армії.

Повідомляє інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на www.radiosvoboda.org

За цим повідомленням, цілями турецьких військових були укриття та арсенали, використовувані курдськими бійцями. Військові також уточнили, що артилерійський вогонь вівся з землі.

Турецька армія завдала ударів по курдських об’єктах на півночі Сирії

Турецька армія завдала ударів по курдських об’єктах на півночі Сирії

Офіційні особи в Анкарі стверджують, що курдські бійці обстріляли турецьку територію ракетами. Це сталося через кілька годин після того, як турецька армія розпочала операцію в курдському анклаві на півночі Сирії.

Читайте также:  Лавров считает, что Украина "низведена до состояния неспособности самостоятельно управляться"Представники курдів заявляють про жертви серед цивільних, турецькі офіційні особи підтвердили наявність жертв, але стверджують, що всі вони є курдськими бойовиками.

Прем’єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим заявив 20 січня, що повітряні удари, спрямовані проти курдського анклаву Афрін, робилися для усунення «елементів» курдської збройної групи YPG в Сирії, а також екстремістів з угруповання «Ісламська держава». Раніше того ж дня президент Туреччини Реджеп Ердоган сказав, що в Афріні розпочалася військова операція «Оливкова гілка».

Читайте также:  Президент Финляндии заявил, что страна готова участвовать в миротворческой операции на Донбассе, если будет принято такое решение

Населений переважно курдами район Афрін на півночі Сирії складається з одноймкенного міста та прилеглих населених пунктів. До початку збройного протистояння в Сирії в місті Афрін жило близько 50 тисяч людей.

Читайте также:  Лавров обвинил НАТО в российской аннексии Крыма и агрессии на Донбассе

Раніше:

Боевики устроили массированную атаку на Пески из «Градов»

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: