Паспорти російського зразка з реєстрацією в Криму є недійсними, нагадують у ДПСУ.

Біометричний контроль на адмінкордоні з анексованим Кримом повноцінно запрацює з 1 січня, однак перевірка біометричних даних не стосуватиметься громадян України, які проживають у Криму. Про таке повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян. Передає інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на www.5.ua

«По той бік адмінкордону перебувають наші громадяни. Вони не є суб’єктами дії цього рішення. На півострові можуть перебувати іноземці, які з контрольованої частини України при наявності всіх підстав попрямували до Криму. Тому тут також встановлюватимуться пристрої для біометричного контролю, але на другій лінії контролю. На першій лінії в обов’язковому порядку перевірка біометричних даних не здійснюватиметься», — розповів Слободян.

БІОМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ КРИМЧАН НЕ СТОСУЄТЬСЯ – СЛОБОДЯН

БІОМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ КРИМЧАН НЕ СТОСУЄТЬСЯ – СЛОБОДЯН

 
Водночас, він уточнив, що паспорти російського зразка з реєстрацією в Криму є недійсними.

«Це не документ, брати його до уваги ми не будемо. Якщо це людина, наприклад, із Москви, яка незаконно потрапила до Криму й намагатиметься потрапити на материкову Україну, то вона порушила законодавство України, оскільки проїхала через закриті пункти пропуску. Такому громадянину ми можемо заборонити в’їзд, він не буде пропущений через адмінкордон», — підкреслив Слободян.

Раніше:

РуссоСМИ открыто пишут о российских танках в Украине. СКРИН

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: