Сенатор-республіканець, голова комітету з питань збройних сил Джон Маккейн назвав «важливим кроком у правильному напрямку» рішення Вашингтона почати поставки Києву протитанкових керованих ракет комплексу Javelin.

Передає інформаційний центр «Война в Украине» з посиланням на zik.ua

Читайте также:  Марчук: Согласно договору о дружбе с РФ, Крым – это территория Украины, а война на Донбассе – российская агрессия. И этот договор является действующим

«Рішення президента Трампа поставляти протитанкові озброєння комплексу Javelin є ще одним суттєвим кроком у правильному напрямку і дає чіткий сигнал, що США будуть підтримувати своїх союзників і партнерів у той час, коли вони борються за свій суверенітет і територіальну цілісність», – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті політика.

Маккейн назвав рішення поставляти Україні Javelin «важливим кроком у правильному напрямку»

Маккейн назвав рішення поставляти Україні Javelin «важливим кроком у правильному напрямку»

 

Читайте также:  В Украине сняли санкции с российского поставщика угляМаккейн також звинуватив РФ у створенні нестабільності в Україні і в продовженні смертоносних атак, у зв’язку з чим «даний крок приймається дуже вчасно». Він такж зазначив, що це створить «більш стабільні та безпечні умови, необхідні для мирного вирішення конфлікту».

Читайте также:  Турецька армія завдала ударів по курдських об’єктах на півночі Сирії

За його словами, поставки таких озброєнь Києву «не перешкоджають миру в Україні, а є необхідними для його досягнення».

Раніше:

ООН ввела новые санкции против КНДР

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: