І натякнули – війна, як правило, закінчується в столиці того, хто її розв’язав.

В інтернеті опубліковано відео, призначене для тих росіян, які впевнені, що проти української армії на Донбасі воюють місцеві “ополченці”. Ролик викладено для загального доступу на youtube, повідомляють «Война в Украине» з посиланням на Патріоти України.
За найскромнішими і приблизними підрахунками, ціна восьми місяців війни на Донбасі склала 120 мільярдів доларів. Такі гроші “ополченцям” могла надати тільки Росія, яка є єдиним “захисником” бойовиків. На переговорах у Мінську вигідні умови для бойовиків Донбасу виторговував особисто президент РФ.

303693-300x225

“Шахтарі” Путіна. Фото: Твіттер

 

 

 

Участь громадян Росії у цій війні не приховує навіть Путін, сором’язливо називаючи їх “колишніми трактористами і шахтарями”. Поясненням присутності російської армії на Донбасі є інтереси РФ в цьому регіоні. При цьому офіцери регулярної армії і ФСБ РФ є стрижнем, на якому тримаються бойовики.

Саме офіцери з РФ контролюють витрати російських грошей на Донбасі. Наприкінці ролика автори відео резюмують, що протягом всієї історії агресивна війна завжди закінчується в столиці країни-агресора.

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: