d1d4ecc2a36ea158cfc231dea30d01581415431281

Ідеологи Кремля розробили безпрограшний сценарій м’ясорубки на Донбасі. Повідомлення про закінчення перемир’я та майбутній наступ вже кілька днів поширюються бойовиками і мусуються в інформаційному просторі. За словами координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, бойовики завершили формування ударних тактичних груп і на даний момент практично повністю готові до наступу.

Одночасно Росія посилено перекидає свої підрозділи до держкордону з Україною. Отже, все це свідчить про те, що Путін готує нове кровопролиття в Україні. І чим більше людей загине в цій м’ясорубці, тим більше дивідендів отримає Кремль, пише «еспресо tv».
Варто зазначити, що саме місцеві бойовики в якості гарматного м’яса стануть головними діючими особами в цьому кривавому спектаклі. На сьогодні в зголоднілих підконтрольних бойовикам територіях Донбасу, де люди майже півроку живуть без зарплат та пенсій, війна – це чи не єдиний спосіб заробітку. Місцеві мешканці готові воювати за незначні кошти — число добровольців в ряди так званого «народного ополчення» постійно росте, як і найманців з найбільш збіднілих територій Росії.

Після відновлення повномасштабних бойових дій Путін не тільки зможе позбутися зайвого вантажу, а й міцніше зв’яже Донбас путами ненависті і збільшить прірву між Україною та окупованими територіями.

Адже якщо під час бою загине хтось із твоїх близьких, або друзів – зароджена «путіністами» лють до всього українського буде лише посилюватись. Крім того, активні бойові дії передбачають велику кількість жертв серед мирного населення, зруйновані оселі, а також голод, нестачу медикаментів та ізольованість від зовнішнього світу. А в умовах повної інформаційної блокади, визначити винних дуже просто — на сьогодні в терористичному інформпросторі бойовики звинувачують в порушенні миру саме українську сторону.

Тим часом, маргінали, на кшталт Мотороли, Гіві, Лєшого та інших повісять собі нові зірочки і продовжать мародерствувати та вбивати в окупованих містах.

Джерело: Gazeta.ua

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: