«Доручення Путіна — чергова декларація»

Прикордонна служба ФСБ та інші органи Російської федерації продовжують сприяти незаконному переміщенню збройних організованих формувань і бойовиків на територію України.

batalon-vostok

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
Згідно з даними зовнішньополітичного відомства, російська сторона вкотре порушує взяті на себе договірні зобов’язання.

«Міністерство закордонних справ України категорично засуджує факти грубого порушення Російською Федерацією режиму державного кордону, які не припиняються, незважаючи на всі законні вимоги міжнародного співтовариства і української влади», — сказано в повідомленні МЗС України.

«Відверто ігноруючи свої зобов’язання і фактично спонсоруючи міжнародний тероризм, прикордонна служба ФСБ Російської Федерації не чинить ніяких перешкод для злочинців і далі пропускає через кордон у напрямку України зброю та бойовиків. Озвучене в медіа доручення Президента РФ Володимира Путіна щодо посилення режиму охорони українсько-російського державного кордону, таким чином, залишається черговою декларацією», — вважають в МЗС.

Також повідомляється, що Україна вимагає від російської сторони припинити зухвале порушення всіх можливих норм міжнародного права і міждержавних відносин.

«Міжнародне співтовариство очікує від Російської Федерації не декларацій, а конкретних дій для створення умов щодо реалізації мирного плану врегулювання ситуації в східних областях нашої держави», — наголосили в МЗС.

Як повідомляв iPress.ua, 5 червня Кабінет міністрів України прийняв рішення про припинення руху через окремі пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією.

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив, що на пункті пропуску «Должанський», що на кордоні Луганської області з РФ, російські прикордонники співпрацюють з терористами.

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: