20177

Хакерська організація «Шалтай-Болтай» опублікувала в мережі масив листів російського підприємця і найбільшого міноритарія «Ростелкома» Костянтина Малофєєва

Зокрема, Малофєєв вів листування з філософом і активістом Олександром Дугіним, йдеться на сайті хакерів, пише Еспресо.TV.
«Цілком випадково на просторах інтернету ми знайшли масив листів, що стосуються діяльності організацій, контрольованих і фінансованих паном Малофєєвим. Також, в листуванні можна виявити пана Дугіна і ряд відомих європейських (і не тільки) політиків правого спрямування. Сам масив належить Георгію Гавришу, одному з найближчих сподвижників пана Дугіна, близькому контакту колишнього міністра зв’язку пана Щеголева», — пишуть хакери.

Серед іншого, обговорювалися теми щодо того, що відбувається на Сході України.

«Масив безумовно буде цікавий людям, які цікавляться «підводними каменями» неофіційної політики Росії в Європі, також цей масив дасть багато поживи для розуму конспірологам і людям «в темі», — додають хакери.

im578x383-1 im578x383-2 im578x383-3im578x383-5 im578x383-6 im578x383-7 im578x383-8

Нагадаємо, 14 серпня «Шалтай-Болтай» взяли на себе відповідальність за злам офіційного твіттера Медведєва, в якому з’явилося повідомлення про його відставку. Пізніше в блозі хакерської групи були опубліковані матеріали, які, за заявою авторів, є особистим листуванням прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Переписка свідчить, що Медведєв користувався чужою кредиткоюдля покупки гаджетів.

Наприкінці липня 2014 блог «Шалтай-Болтая» був заблокований на території Російської Федерації за рішенням Роскомнадзора. Раніше в ньому неодноразово публікувалися конфіденційні документи і листування російських чиновників.

Еспрессо ТВ

antikor.com.ua

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья Понравилась статья - жмитеНОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

Также Инфоцентр "Война в Украине!" сообщает: